Гастроємність GN 2/1, h-65 мм Atelier Gastro 117060

- Готово до відправки
- Код: 505-117060
1 157 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гастроємність GN 2/1, h-65 мм Atelier Gastro 117060 — частина професійної серії інвентарю для кухонь HoReCa. Виготовлена з якісної нержавіючої сталі, що забезпечує міцність, стійкість до зношування та простоту догляду. Ідеально підходить для приготування, подачі та зберігання страв. Основні характеристики гастроємностей: виготовлені з нержавіючої сталі; рекомендований температурний діапазон: від -40°C до +300°C; можна мити в посудомийній машині. Зручне та довговічне рішення для професійного використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atelier |
| Розміри гастроємкості | |
| Об`єм | 18 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина: | 650 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | GN 2/1 |
| Тип | Гастроємність |
| Ширина | 530 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157 ₴
