Гриль Fimar Easy Line EG02
-5%
43 дні
- В наявності
- Код: 7400127
14 849 ₴
14 106,55 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійне кухонне обладнання ТМ Fimar. Спеціально розроблена лінія обладнання має високу надійність, більш потужні технічні характеристики і при цьому зберігаючи невисоку вартість по відношенню з аналогами. Гриль призначений для використання у ресторанах швидкого харчування, кафе, фаст-фуд закладах. Маючи двосторонню систему обсмажування, дозволяє швидше розігрівати і готувати продукт. Особливості: Зручна ручка. Точний термостат, що працює в діапазоні від 50 до 300 °С. Корпус гриля виконаний із нержавіючої сталі. Рифлена поверхня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Італія |
| Кількість зон нагрівання | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2,2 кВт |
| Розмір робочої поверхні | 340х230 мм |
| Розміри | 410x305x210 мм |
| Температурний режим | +50..+300°С |
| Тип | Грилі контактні |
| Тип підключення | Електрика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 106,55 ₴
