Блюдо овальне Porland Smoky Alumilite 310х240 мм (04ALM004602)
-5%
45 днів
- В наявності
- Код: 213-112131.S
876 ₴
832,20 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Smoky поєднує в собі особливу текстуру глазурованої поверхні та димчастий сіро-білий візерунок. Приглушені відтінки створюють спокійну візуальну основу для сервірування страви. Посуд легко інтегрується в різні концепції інтер’єру та підходить для щоденного професійного використання. Фірмова підвищена міцність від бренду Porland — це стабільна експлуатація в умовах високого навантаження. Фарфор стійкий до сколів, частого миття в посудомийній машині та перепадів температур. Надійність посуду підтверджує сертифікат Британського стандарту якості BS 4034.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Porland |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 240 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Серія | Smoky Alumilite |
| Тип | Страви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832,20 ₴
